درباره رایکا

امروزه مصرف انرژی به خصوص برق، حفظ روشنایی محل سکونت، کار و غیره به همراه کاهش هزینه های مصرف یکی از شاخصه های زندگی امروز و امری حیاتی و ضروری است. تلاش ما در مجموعه رایکا، همواره ارائه محصولاتی با کیفیت به همراه خدمات معتبر برای کلیه مصرف کنندگان محترم است. 

این مجموعه افتخار آن را دارد که تمامی محصولاتش، ساخت ایران بوده و کیفیت آنها از نظر نوع مواد مصرفی و طول عمر، مطابق با استاندارد های به روز داخلی و خارجی است. در همین راستا شرکت “رایکا” در تلاش است تا با گسترش خدمات پس از فروش خود در تمامی استان ها و شهرهای کشورعزیزمان خدمات متمایزی را به مصرف کنندگان محترم ارائه نماید تا ضمن حفظ رضایت مشتریان سهم بازار خود را نیز افزایش دهد.

چشم انداز:

چشم انداز ما شرکتی است که در آن بتوانیم تمام نیازهای روشنایی مصرف کنندگان، مطابق با هر سلیقه‌ای را با کیفیت مطلوب تولید و در دسترس آنها قرار دهیم و همچنین ضمن تامین نیازهای داخلی نگاه ویژه‌ای به صادرات داشته باشیم.

بیانیه ماموریت:

ما در این صنعت گام نهادیم تا با بکارگیری نیروهای مجرب و توانمند داخلی و استفاده از تکنولوژی های به روز ضمن تولید محصولات روشنایی با کیفیت، برازنده شأن مردم سرزمینمان،‌ قیمت مناسب و سازگار با محیط زیست مشتریانمان را راضی نگاه داریم و به صورت تمام وقت بهترین خدمات را ارائه، بازارهای فعلی را توسعه داده و بازارهای جدید خلق نماییم تا غیرممکن ها را ممکن سازیم.

کلیه توزیع کنندگان محترم برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد شرایط اعطای نمایندگی و خرید می توانند به بخش نمایندگی فروش در همین سایت مراجعه و درخواست خود را اعلام نمایند. کارشناسان پس از ارزیابی اولیه اطلاعات تکمیل شده، در کوتاه‌ترین زمان برای تکمیل فرآیند اعطای نمایندگی با متقاضی تماس برقرار می‌کنند.

تماس با رایکا